Kemal SEZEN

Pati dostu Veteriner Hekim Kemal, 1978’de İzmir – Bornova’da doğdu ve lise öğrenimini tamamlayana kadar İzmir’de yaşadı. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi ‘ ni kazanarak İstanbul’a yerleşti ve 1997’den bu yana İstanbul’da yaşamaktadır.

2002 yılında başarılı bir ortalama ile üniversiteden mezun olarak Veteriner Hekim ünvanını aldı. 2003’te Deniz Kuvvetleri’nde Gıda Kontrol Subayı olarak askerlik görevini tamamladı.

Müşteri odaklı çalışma deneyimini yaklaşık 10 yıl çalıştığı ilaç sektöründe pekiştirdi. İlaç sektörünün oldukça büyük şirketlerinde başarılı Tıbbi Tanıtım Temsilciliği kariyerini, Bölge Müdürlüğü terfisi alarak güçlendirdi. İlaç sektöründeki deneyiminde birçok doktor, eczacı, Tıbbi Tanıtım Temsilcisi ile yolu kesişti ve modern yönetim ve iletişim becerilerini her zaman geliştirmek için büyük çaba sarfetti.

İlaç sektöründe çalıştığı 10 yıl boyunca, mesleğine olan sevgisi ve özlemi giderek artan Veteriner Hekim Kemal, mesleğinden uzak kalmamak adına çeşitli kliniklerde sorumlu gece veteriner hekimliği yaptı ve sertifikalı mesleki yeterlilik eğitimleri ile kendini mesleğine adamaya devam etti.

4 yıllık başarılı yöneticilik kariyerinin ardından çok severek yaptığı mesleğine 2021 yılı itibariyle Patişehir Veteriner Kliniği’ni kurarak geri döndü. Veteriner Hekim Kemal aynı zamanda Patişehir Veteriner Kliniği’nin sorumlu hekimi olarak kliniğimizde aktif olarak çalışmaktadır.

Kemal SEZEN
Kemal SEZENVeteriner HEKİM
Patişehir Veteriner Kliniği

Veteriner Hekim Kemal, minik dostlarımızın sağlık süreçlerine koruyucu hekimlik anlayışı ile yaklaşma prensibine sahiptir. Evcil dostlarımızın sağlığının korunması ve gelişimlerinin sağlıkla sürmesi için kliniğimizde en güncel donanımdaki teşhis ve tedavi araçlarını kullanmayı önemsemektedir.

Büyük bir özenle oluşturduğumuz kliniğimizde, minik dostlarımızın sağlığı için tecrübelerini paylaşmaktan mutluluk duymaktadır.

BİZE ULAŞIN

  • Başak Mahallesi Yunus Emre Caddesi No:18/1I Başakşehir / İSTANBUL
  • +90 552 880 3030
  • Mesaj Gönderin
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi - Cumartesi
            09:00 - 23:00

Pazar
            11:00 - 19:00